Notify Message
Mume1
Apie mus
Gildijos istorija prasideda World of Warcraft atsiradimo pradžioje, Burning Crusade laikais 2007 metais Karazhan realme hordos pusėje, kuomet gildiją pavadinimu <The Forsaken> sukūrė Pacan. Atsikraustęs iš kito serverio net nežinodamas, kad karazhane jau dominavo <Nightshift> ir <Juoda Balta> (JB) lietuvių gildijos, kurį laiką su keliais draugais bandė kurti savo international gildą, bet visgi lietuviška kompanija prišaukė pas save :) Pabuvojęs Juoda Balta gildijoje kurį laiką, bet normaliai reidinti negalėjęs dėl interneto problemų, su laiku vienas gildijos narys truputį po truputį užveikinėjo (nepaslaptis tai buvo TopDog), jis buvo užnervinęs ne vieną, todėl vieną dieną trūkus kantrybei: /GQuit.
Teamspeake (TS) dar pasėdėdavęs ir pasikalbėdavęs su keletą žaidėjų bei mažu būreliu draugų (pavyksta prisiminti: Ultimet, Dziusna, Dainius), nusprendė sukurti savo gildą. Pradžioje juokais, nesitikėdami, kad kas nors iš vis gausis, o valdžią pasidalinę po lygiai, struktūra priminė apskritąjį stalą. Jų didžiulei nuostabai žmonių pradėjo rinktis labai daug. Vieniem Juoda Balta nepatiko, kitiems norėjosi ramaus, draugiško, mažo gildo (nepaslaptis, kad lietuviai patys meiliausi, kai jų mažai :D ). Pradėjo plūsti vis daugiau mažo levelio žaidėjų, dėl kurių daug JB narių nusprendė ateiti su savo altais. JB tuo metu apie "Forsaken'us" kalbėjo jog tai ilidano gildas, levelinimo gildas, noobų gildas ir panašiai, bet atėję JB nariai greitai įsitikino, kad paskalos ir pikti liežuviai yra tik dėl konkurencijos ir kad "Forsaken'ai" yra kur kas draugiškensis gildas. Pritraukiantis labiau brandaus amžiaus narius su kuriais labai linksma pasikalbėti, o kartais net pagerti per TS :D , ir taip iš JB perėjo daug puikių žaidėjų ir pagaliau mūsų gildija galėjo pradėti savarankiškai reidinti, kai netrukus jau susiformavo 2 raid grupės, valančios Karazhan reidą. Vasaros pradžioje nusprendę pradėti reidą į Battle for Mount Hyjal, tačiau tai buvo pirmas ir paskutinis bandymas, nes 4 žmonės iš 25 man grupės pastoviai gaudavo diskonektus (padėka blizzard'ui už bugus) ir tai labai pakirto pasitikėjimą savimi, bet neskaitant to vis vien sugebėję geriausiu bandymu bosą įveikti iki 80% jo gyvybės, o visą kitą padarė vasara.
Prasidėjus WOTLK vėl susirinko chebra, bet šį kartą norėjo reidinimo karjerą pradėti iš naujo, todėl "The Forsaken" reiderių branduolys sukūrė jau reidinimui oriantuotą gildą <PRIDE>, nors gildijos valdžia beveik nepasikeitė, o "Forsaken'us" palikę kaip social gildą iš kurio pastovai pasiimdavo norinčius reidinti, dar vėliau "The Forsaken" gildas buvo perduotas Nedalt altui.
Ji į "Forsaken" gildą atėjo prieš wotlk patch'o išleidimą. Gildijoje buvo smagi atmosfera, reidai vyko nauojo kontento reide Naxxram'e. Vėlavus su patch'o įsigijimu, dar kurį laiką liko senajam kontente ir gavosi taip, kad gildas jau buvo išivalęs Naxx ir prisijungti į reiderių gretas buvo iššūkis, kurį įveikti pagelbėjo Pacan, Darkmoon ir daug gildiečiu panorę rinktis į normalo valymą. Ir šitaip raid lyderiams kainavus daug nervų ir kantrybės, Nedalt įsiliejo į raid grupės kolektyvą kur jai buvo pats smagumas :) Nors iš pradžių ir ne vienam raid lyderiui nervus pagadinusi.
Po šiai dienai dar prisimena tuo metu reidinusius tokius reiderius kaip Ramekas, Amaratas. Cipo, Anamei, Anakx.
Netrukus buvo atidarytas Ulduar reidas, bet išpaskos atėjo ir vasara, todėl ženkliai sumažėjo aktyvių žaidėjų ir dalis išėjo i naujai susikūrusį mažą gildą, kuriame reidinimai neužsitęsė ir net gildijos vadas metė žaidimą. Tuo metu mūsų gildija išsivalė Ice Crown Citadel (ICC) iki pusės, o JB su kitų gildų pagalba reidino kur kas ilgiau. šitaip gildijoje sumažėjus žaidėju ir rimtų reiderių, reidai buvo labai riboto produktyvumo todėl netrukus jie tiesiog nebevyko.
Laimei po kurio laiko į žaidimą grįžo Skyon, sukūrė raid grupę galima sakyt iš nieko ir ėmėsi darbo. Netrukus jis pelnė gildijos sostą ir vadžios buvo perleistos jam. Tuo metu JB kėlėsi į Kazzak serverį ir kas galėjo ėjo sykiu. Lietuvių Karachan'e ženkliai sumažėjo, todėl Skyon perkėlė gildą į Kazzak, kuriame jau buvo susibūrusi didelė lietuvių populiacija ir čia žmonės vėl ėmė rinktis pas mus.

2015 metais <The Forsaken> gildijos pavadinimas buvo pakeistas į <VoVeriai>, nes pirminis pavadinimas buvo nei unikalus nei lietuviškas, o beto ir gildijoje žaidžiantys žmonės yra lietuviai, o ne užsieniečiai. Tais pačiais metais gildijos naujuoju vadu tapo Lentukas.

Gildijos veikla ir tikslai liko nepakitę, kaip pradžioje taip ir dabar - draugiškas aktyvus social guildas priimantis visus norinčius gerai praleisti laiką WoW'o pasaulyje. Vizija į šį didelį ir klestintį gildą yra - kad gildiečiai butu draugiški ir pagarbūs su visais bei turėti nors vieną gebančią reidinti grupę. Gilde yra daugybė žmonių megstančių po darbų nusiaubti keletą arenų, BG ar RHC, pasidaryti vieną kitą achievement ar tiesiog smagiai paplepėti užsiimant sava veikla.


P. S. Ši iformacija dar nebaigta